Menu strony

Jak wygląda odpowiedni styl ubierania się, jak pomocny może w tym być zawodowy stylista.

Wiele osób, zwłaszcza pań, chce wspaniale wyglądać. Z reguły same dbają o swój wizerunek, same będą wybierać ubrania i dodatki. Lecz rezultaty takich wysiłków bywają bardzo różne. Niektóre stylizacje są ciekawe i oryginalne, przyciągając wzrok przypadkowych przechodniów i znajomych, a w innych lepiej nie pokazywać się na ulicy.

modna kobieta w stroju do pracy
Niestety osoby ubierające się same niekiedy nie są do końca krytyczne w stosunku do siebie, stając przed lustrem będzie im się wydawać, że doskonale się prezentują, a w praktyce będzie całkowicie odmiennie. Bo w praktyce dobre zestawienie dodatków i stroju w taki sposób żeby całość stanowiła spójną całość nie należy do łatwych rzeczy. Będzie wymagać nie tylko odpowiedniej orientacji w aktualnie panujących trendach, ale też podstawowych reguł które dotyczą dobierania kolorów i wzorów. Część osób ma to w pewnym sensie we krwi, nawet bez zbytniej nauki dają sobie radę z tym wyśmienicie. Ale również niektóre raczej powinny poczytać na temat zasad kompozycji ubiorów lub choć kilka razy spotkać się z dobrą stylistką - sprawdź ofertę na http://twojapesa.pl/o-mnie/.


Inne artykuły

Fototapety - zwierzęta świata

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Wzory i dekory oparte o motywy zwierzęce są bezustannie popularne w modzie i trendach wnętrzarskich. Odważna panterka, zebra i obite futerkiem dodatki, nadadzą pikanterii nawet najbardziej umiarkowanej aranżacji. Dla zwolenników dekoracji ze zwierzętami rewelacyjnym pomysłem na śmiałą aranżację wnętrza są fototapety ze zwierzętami.
1 2