Menu strony

Zakupy ze stylistką - usługa dedykowana nie tylko dla bogatych

Kiedy pomimo wysiłków nieustannie masz wrażenie, iż nie potrafisz się fajnie ubrać, przeczytaj ten tekst, może mamy dla ciebie sugestię.

Bywa, że mimo wypełnionej szafy masz problem co na siebie ubrać przy różnorodnych okazjach. Wtedy z pomocą może przyjść stylistka. Nie sztuka mieć szafę, w której zalegają sterty ciuchów, gdy nie dasz rady skompletować przynajmniej kilku zestawów. Rzecz tkwi w tym, aby mieć konieczne minimum, które będzie dopasowane do twojej sylwetki, stylu i sposobu życia.
W jaki sposób to się robi? Kiedy nie radzisz z tym sama, być może powinnaś zainwestować w zakupy ze stylistką? Na początek przejrzy ona wnętrze twojej szafy i podejmie decyzje, co zostawić, a czego należy się pozbyć - Twoja Pesa - Basia Józefiak. Niedopasowane i nienoszone ubrania muszą zniknąć. Potem zabierze cię do sklepu. Oczywiście za usługę personal shopper musisz zapłacić. Jednak wziąwszy pod uwagę fakt, że będzie lepiej orientowała się do jakich sklepów się udać, gdzie trafi się ciekawa promocja, z pewnością zaoszczędzisz czas i pieniądze. Najpewniej kolejne zakupy, nawet gdybyś robiła je samodzielnie, będą przebiegały łatwiej. Zakupy ze stylistką to dobra inwestycja. Naturalnie muszą być poprzedzone przeprowadzeniem wywiadu na temat twoich oczekiwań i potrzeb. Najistotniejsze, by nowe ciuchy pasowały do ciebie. Uwierz, że czasami warto dać komuś innemu spojrzeć na siebie świeżym okiem.

Inne artykuły

To, co modne, trendy, nowe pomysły, ciuchy, dodatki, buty

mężczyzna
Dzisiejszy facet dba o to, w co się ubiera. Sprawdza marki ciuchów i zastanawia się czy aby na pewno może postawić na któreś zestawienie kolorystyczne. To dobrze, że nareszcie i moda męska staje się czymś zwyczajnym.


Dobra stylistka skoncentruje się walorach twojej sylwetki i podpowie, jak je zaakcentować. Doradzi, jak zamaskować mankamenty - Jak dobrać torebkę do butów?. To wszystko będzie możliwe za pomocą doboru odpowiednich dla ciebie krojów i odcieni.

1 2