Menu strony
Urlop
namiot

Jeżeli na te wakacje wybierasz się na pewną górską wyprawę, bądź planujesz letni, kilkudniowy wypad z przyjaciółmi, czy rodziną – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat odpowiedniego sprzętu i akcesoriów.

Gdy przychodzi lato, zrobi się cieplej – ktokolwiek już zamyśla o wypoczynkowym urlopie. Marzymy o odpoczynku od pracy, beztroskim spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi. Większości z dorosłych namyśla się o tropikalnych plażowiskach, czystych morzach i upalnym, egzotycznym klimacie. Są pośród Nas jednak pasjonaci i hobbyści dyscyplin ryzykownych i wyczynowych, którzy wolą poświęcić swoje wolne urlopy na ruchową atrakcje.
stanik

Modne wczasy, czyli jakie ubrania warto kupić albo zapakować do plecaka, aby pięknie się prezentować, nawet na miejskiej plaży

Wyjazd na wakacje zawsze bywa poprzedzony pakowaniem toreb i wtedy zazwyczaj okazuje się, że obligatoryjnie trzeba wybrać się na zakupy do centrum handlowego, żeby zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty, w tym również i właściwie ubrania.