Menu strony
Lokum
projekty domów nowoczesnych

Oryginalne projekty domów nowoczesnych są dzisiaj przedmiotem zainteresowania ze strony inwestorów stawiających na funkcjonalność

Mieszkanie w stuletnim domu na pewno ma swoje zalety, ale czasem nie odpowiada potrzebom dzisiejszych lokatorów. Z tego powodu ci, którzy planują się wyprowadzić z tego lokum dokładnie przeglądają projekty zamieszczone w sieci, czasopismach branżowych bądź po prostu zlecają architektowi wykonanie indywidualnego planu.
nietypowy kominek

Kominki marmurowe na każdą kieszeń

Troska o pełen wystrój to główny z najważniejszych warunków odczuwania jak najlepszego samopoczucia w swoim lokum. Szczególnie istotny w ocenie mieszkania okazuje się czasem salon. Jego wystrój to bowiem naprawdę ważny czynnik estetyczny, który składa się na całościowy odbiór mieszkania w opinii przyjaciół oraz znajomych. Cudowny kominek może więc nadzwyczaj dużo zmieniać w percepcji. Jak jednak najlepiej wybrać kominki świetnie dopasowane do stylu całego mieszkanie?
Jak urządzić dom lub mieszkanie

W jaki sposób szybko sprzedać mieszkanie?

Sprzedawanie lokum w dzisiejszych czasach nie jest banalnym zadaniem. Na rynku nieruchomości panuje spora konkurencja z, którą trzeba się zmierzyć. Mieszkania w stanie developerskim na pierwszy rzut oka bywają bardziej obiecujące od mieszkań znajdujących się w obrocie wtórnym. Z tego powodu należy nieraz poświęcić wiele czasu, by świetnie przygotować mieszkanie do udanej odsprzedaży. Warto przedtem jednak gruntownie pomyśleć o tym, jak dobrze sprzedać mieszkanie.